“Діяти – значить жити!”

Красный КрестВ області майже половина мешканців проживають за межею бідності, сотні інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни і праці, самотніх людей похилого віку, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, інших категорій малозабезпечених громадян, які потребують сторонньої допомоги.
За останніми даними в нашому місті перебуває майже 1200 біженців з зони АТО, 650 з яких – діти шкільного та дошкільного віку. Ці люди потребують нашої моральної підтримки та дієвої допомоги речами, взуттям, продуктами харчування, засобами гігієни, канцелярським приладдям, ліками та інше.
Усвідомлюючи, що будь-яка держава не в змозі задовольнити потреби усіх знедолених, якщо до цього не докладе зусиль громадськість, а вірніше кожен із нас, просимо відгукнутися та прийняти участь у проведенні благодійної акції «Діяти — значить жити!», яка стартувала 1 серпня й триватиме до кінця літа.
Ваші пожертви будуть використані для придбання продуктів харчування, медикаментів, продуктів першої необхідності та передачі їх переселенцям та нужденним жителям міста.
Зібрані благодійні кошти просимо перерахувати на поточний рахунок № 26007300556991 МФО 352457, код 26518935 в ТВБВ № 10021/0127 Філії відділення АТ «Ощадбанк України».
Пожертви в натуральній формі (продукти харчування, постільна білизна, ковдри, посуд, одяг, засоби особистої гігієни, побутова хімія, медичні препарати, дитячі та дорослі підгузки, одноразові медичні пелюшки, дитяче харчування та інше) можна передати безпосередньо в міську організацію Товариства Червоного Хреста України за адресою: м. Нова Каховка, вул. М. Букіна, 68, оф. 4-5, тел. 7-14-12.

Ольга  Токарева, голова правління Новокаховської міської організації ТЧХ У