Для бібліотечних волонтерів Нової Каховки провели майстер-клас

22 лютого у  дружньому колі зібралися бібліотечні волонтери  бібліотек Новокаховської ЦБС.

Заступник директора по роботі з дітьми Валентина Карпенко розпочала захід розповіддю про обласну волонтерську акцію «Мрій! Читай! Досягай!», яка розрахована на 2017-2020 рр. Бібліотекар читального залу Наталія Жаданова презентувала майбутнім волонтерам відеоролик дитячої бібліотеки про роботу попередньої волонтерської програми, наголосивши, що брати участь у даних заходах і акціях не тільки почесно, але й корисно.

Далі обговорювалися найближчі завдання для  волонтерських бригад. Разом з провідним бібліотекарем читального залу Світланою Гайдай, діти мали змогу трішки зрозуміти чим власне вони будуть займатися в найближчі 5 років і що таке волонтерська робота. Грали діти в вікторини, спробували себе артистами лялькового театру, а також побачили як рекламувати книжки за допомогою новітніх технологій – створення віртуальних виставок,  бук-трейлерів, листівок – рекламок книжок.

Бібліотекарі-координатори волонтерських бригад отримали пам’ятки-завдання для волонтерів. Життя з книгами і іграми – у сто разів цікавіше та яскравіше! Тож читайте, грайтеся і даруйте людям тепло!