Для карткових крадіїв поле діяльності в Новій Каховці безмежне…

Зберігати свої заощадження на картці дуже зручнопроте це не так  безпечнояк ми   вважали ранішеЗ’явилося нове покоління  карткових  злодіївяким достатньо лише знати номер вашого мобільного.

Результат пошуку зображень за запитом "телефонні крадії з банківських рахунків"Карткою дійсно легше розрахуватися у супермаркеті, не треба кожного дня думати, скільки брати з собою грошей та перейматися, щоб у вас часом не витягли гаманець у громадському транспорті чи іншому людному місці. Проте й у цієї медалі є інший бік – шахраї вже доволі давно досягли того рівня, коли з легкістю можуть спустошити ваш банківський рахунок. Про такі випадки ми неодноразово інформували своїх читачів та попереджали про нерозголошення інформації стороннім особам стосовно реквізитів банківського і карткового рахунків.

Але кількість звернень до правоохоронців про факти зникнення з  картки заощаджень має постійний характер, і тенденції до зменшення не спостерігається.

В останній робочий день минулого тижня до Новокаховського відділу поліції звернулась 66-річна мешканка Нової Каховки із заявою про зникнення з її банківської картки 2631 грн. В заяві вона також вказала, що перед цим їй зателефонувала невідома особа, яка представилась працівником “П*** Банку” і повідомила, що її картковий рахунок заблоковано. Щоб його розблокувати, заявниця надала номер картки та пін-код зі своїми анкетними даними.

Шановні читачі! Розповідати, що було далі, немає ніякого сенсу. Це можна порівняти з добровільною передачею коштів шахраям. Ми переконані, що в банку попереджали заявницю про збереження у секреті усіх даних карткового рахунку. І що робити у цьому випадку правоохоронцям? Після дзвінка шахрай витяг з телефону SIM-картку і викинув її в урну. Як накажете його шукати?

Та скільки не розповідай про такі випадки, “жертви” є, були і будуть. А ми періодично повідомлюємо про це – може комусь допоможемо…