Для неповнолітніх ув’язнених провели пісочну терапію

terapiya

Вже не перший рік Новокаховський міський підрозділ кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України області співпрацює з центром психологічної допомоги «Insight», який безкоштовно надає психологічну допомогу засудженим.

Як повідомляють Каховские вести, нещодавно керівник центру, практикуючий психолог, психотерапевт і викладач Олена Бутиріна разом з волонтерами, з числа студентів Новокаховського гуманітарного інституту «Україна», люб’язно прийняла в стінах свого закладу неповнолітніх, які перебувають на обліку в Новокаховському підрозділі кримінально-виконавчої інспекції.

Під пильним керівництвом свого наставника, провели ряд тестів на визначення емоційного стану у засуджених і схильності до скоєння правопорушень. Під час вирішення складних і цікавих завдань діти змогли відкритися до діалогу та спілкування. Особливе захолення у дітей викликало заняття з пісочної анімації, яке ще називають пісочної терапією для стабілізації емоційного стану. Хотілося б відзначити, що всі завдання проходили в ігровій формі, а завдяки Олені Миколаївні зустріч пройшла в теплій і невимушеній атмосфері.

Також досягнуто домовленості про проведення подальшої корекційної роботи з неповнолітніми за результатами тестів.