Для Новокаховських правопорушників проведено виховний захід на тему: «Увага! Діти на дорозі!»

Изменение размера DSCN4722

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 26 травня 2015 року Новокаховський відділ кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Херсонській області разом з УМВС України в Херсонській області та відділенням державної автомобільної інспекції з обслуговування м. Нова Каховка провели для неповнолітніх, засуджених до покарання, не пов’язаних із позбавленням волі, виховний захід «Увага! Діти на дорозі!».

Про це повідомляє інспектор Новокаховського міського підрозділу КВІ управління ДПтС України в Херсонській області Ірина Матвієнко .

Канікули – це пора для відпочинку але і пора, коли діти забувають про головне – правила дорожнього руху! Щоб активізувати роботу із запобігання дорожньо-транспортному травматизму у неповнолітніх, ми запросили працівника Державтоінспекції з обслуговування м. Нова Каховка капітана міліції Романа Мирончука, якій зустрів нас усміхнений на проспекті Дніпровському в той момент, коли ми хотіли перейти дорогу.

Изменение размера DSCN4717

Свою бесіду інспектор розпочав з того, що традиційно, закінчуючи кожний навчальний рік проходить комплекс профілактичних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Саме в цей період ймовірність ДТП за участю неповнолітніх зростає, і пояснюється це тим, що, призабувши за безтурботне літо правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, юні учасники руху нерідко стають винуватцями дорожніх трагедій. Найтиповіші порушення Правил дорожнього руху дітьми — несподіваний вихід на проїжджу частину перед автомобілем, що наближається, спроби перетнути вулицю в невстановленому місці чи на червоне світло світлофора, ігри поблизу дороги, а також рух вулицями на велосипедах, мопедах чи скутерах. Тому й потрапляє в біду неповнолітній із власної необережності найчастіше як пішоходи, велосипедисти чи водії мопедів.

На жаль, на сьогодні кількість дорожньо-транспортних пригод за участю дітей і важкістю їх наслідків залишаються надзвичайно значними.

Кожному неповнолітньому працівник Державтоінспекції Роман Мирончук подарував на згадку блокноти з правилами дорожнього руху і як правильно поводитись при переході через дорогу. Та зазначив на останок: «Здоров’я дітей залежить не від інспекторів ДАІ, а від батьків, які доволі часто ігнорують Правила дорожнього руху.»