Для платників акцизного податку – нові можливості Електронного кабінету платника

податковаНа веб-порталі фіскальної служби працює “Електронний кабінет платника”, функції якого постійно удосконалюють. Наразі платники акцизного податку з реалізації пального в своєму особистому кабінеті можуть користуватися новим розділом, створеним в рамках функціонування Системи електронного адміністрування реалізації пального (далі – СЕАРП).

У цьому розділі можна переглянути проведені операції в системі електронного адміністрування реалізації пального (дані Реєстру операцій обсягів пального із застосуванням необхідних фільтрів, у т.ч. в розрізі типів операцій та кодів товарної підкатегорії згідно з УКТЗЕД), а також перевірити поповнення та стан електронного рахунку (дані Реєстру сум акцизного податку).

Крім цього, звертаємо увагу, що у відкритій частині Електронного кабінету платника в режимі он-лайн функціонує Реєстр платників акцизного податку з реалізації пального, а у особистому кабінеті платникам є можливість формувати та направляти запит для отримання Витягу з такого Реєстру, та у разі необхідності надсилати заяву про реєстрацію платником акцизного податку з реалізації пального з позначкою “Зміни”.

Прес-служба Новокаховської ОДПІ