Для призначення житлової субсидій з травня нинішнього року необхідно надати нові заяву та декларацію

14 квітня 2021 р. Кабінет Міністрів України внес зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, якими посилив вимоги при наданні населенню житлових субсидій. 

З травня 2021 року призначення житлової субсидії на новий період буде проводитися  лише після подання громадянами нових заяви та декларації.

Ухваленою постановою суттєво розширено перелік обставин, за яких житлову субсидію не буде призначено: наявність банківських депозитів,  здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, здійснення одноразових вартісних покупок або оплати послуг, перетин кордону, відсутність доходів та інше.

Крім цього, в новій постанові відсутня норма щодо ухвалення рішень про призначення житлових субсидій комісіями органів місцевого самоврядування.

Станом на 28 квітня 2021 р.  прийнятий документ Кабінет Міністрів України ще не оприлюднив. Після опублікування постанови будуть надані детальні роз’яснення щодо нових умов призначення житлових субсидій.

Також звертаємо увагу, що Міністерство соціальної політики  вже підготувало зміни форми бланків заяви та декларації для субсидії, які оновлені відповідно до вимог постанови. На теперішній час бланки ще не затверджено.

За додатковою інформацію з питання призначення житлових субсидій звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення за тел.(05549) 5-48-55, 095-674-64-47.

Управління праці та соціального захисту населення