Для розчистки доріг на території України залучено 1723 одиниць техніки та 2624 осіб

Станом на 17:00 11 січня на дорогах державного, регіонального значення, заторів не зафіксовано. Про це повідомляється на сторінці ДСНС України у соціальній мережі Facebook.

Зокрема, у повідомленні йдеться: “Для забезпечення проїзду та розчистки автодоріг на території України залучено 1 тис. 723 од. тех. та 2 тис. 624 чол. з яких від Укравтодору залучено 1 тис. 698 од. техніки та 2 тис. 541 чол., від ДСНС – 25 од. тех. та 83 чол. о/с. Підрозділами ДСНС з 4 січня вивільнено із снігових заметів 1 тис. 998 автомобілів, в яких перебувало 4 тис. 864 особи.

Через складні погодні умови (снігопад, хуртовини), залишається закритим рух для всіх видів транспорту на автодорозі М-15 Одеса – Рені.

З 12:00 11 січня обмежено рух для великовагового транспорту на автодорозі М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ в напрямку на Таганрог.

11 січня заборонено рух автомобільного транспорту на дорогах загального користування державного та місцевого значення на території 10 районів Одеської області – Арцизського, Болградського, Біляївського, Білгород-Дністровського, Кілійського, Лиманського, Ізмаїльського, Овідіопольського, Ренійського, Саратського та Татарбунарського.

Залишається обмеження в русі для великовагового транспорту на автошляху Кіровоград – Платонове.
За інформацією Мінінфраструктури залізничні вокзали та аеропорти працюють у звичайному режимі.”