Для збереження річної фауни

Розпорядженням міського голови №122-р від 7.04.17р. затверджені склад штабу громадської рибоохорони на чолі із заступником міського голови Сергієм Давидюком та заходи щодо проведення двомісячника з охорони та відтворення рибних запасів Дніпра.

Зокрема, з 10 квітня до 15 червня включно заборонений вилов риби будь-якими знаряддями лову у водоймах нижнього Дніпра; вихід плавзасобів, що належать громадянам, підприємствам та організаціям, якщо це не пов’язано з виконанням народногосподарських завдань. Встановлена природоохоронна зона рибогосподарських водойм на відстані 50км від урізу води і заборонено проведення робіт, які впливають на стан нерестилищ і вод, а також будівництво тимчасових споруд для відпочинку на берегах річки, лиманів, на всіх островах впродовж року.

Дозволено рибальство однією вудкою з берега та спінінгом (не більше одного гачка) в районі міської пристані та вздовж всіх інших населених пунктів і дачних кооперативів. Норма вилову – 3кг на одну вудку за світовий день, розмір риби – відповідно вимог Правил любительського та спортивного рибальства.