Для журналістів та активістів півдня України створено спеціальну пам’ятку проти фейків

жур

Для журналістів та громадських активістів Одеської, Миколаївської та Херсонської областей підготовлена спеціальна пам’ятка з практичними рекомендаціями, як протистояти «мові ворожнечі» на інформаційній війні. Видання є як в друкованому, так і в електронній варіанті, – розповідає “Політична Херсонщина”.

ПАМ’ЯТКА, яка доступна за посиланням, містить кілька розділів: “Мова ворожнечі” і ЗМІ; Практична медіаграмотність в умовах інформаційної війни; Інструменти пошуку і перевірки інформації. Як розпізнати “фейк”; Корисні контакти і інтернет-ресурси.

Це видання адресоване журналістам всіх видів ЗМІ, блогерам та громадським активістам Півдня України і дає базові практичні рекомендації, як протистояти «мові ворожнечі» і інформаційній війні в Україні.

Видання цієї пам’ятки стало можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства Великобританії в Україні в рамках проекту «Зниження громадянського конфлікту і боротьба проти інформаційної війни під час місцевих виборів на Півдні України», який реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України».