ДМС анонсувала запуск додаткової лінії для друку закордонних паспортів

Державна міграційна служба України планує запустити у січні додаткову лінію персоналізації документів для пришвидшення технічного виготовлення закордонних паспортів, повідомляє iPress.ua з посиланням на повідомлення ДМСУ.

ДМС анонсувала запуск додаткової лінії для друку закордонних паспортівЦе має дозволити протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів у строки до 7 або 20 робочих днів в залежності від суми оплаченого адміністративного збору.

У прес-службі також поінформували про продовження затримки у видачі закордонних паспортів.

Зазначається також, що наразі уже розпочато планову заміну сертифікатів, яка спричинить необхідність оновлення дати та повторного відправлення всіх даних для персоналізації паспортів, які раніше відправлялися міграційною службою.

Дані будуть відвантажуватися протягом кількох днів, але передача здійснюватиметься у тому ж порядку, у якому ці дані відвантажувалися раніше. Після повторного направлення в онлайн-сервісі “Перевірка оформлення паспорта” зміниться дата відправлення даних на персоналізацію.

У міграційній службі запевняють, що це не вплине на черговість і строк персоналізації.

Нагадаємо, за словами прес-секретаря ДП “Документ” Володимира Поліщука, повністю вирішити проблему з видачею громадянам України документів для виїзду за кордон можливо навесні 2018 року.