“Дні миру, музики та солідарності на Каховському плацдармі”

У Новій Каховці, як ми вже повідомляли, розпочався фестиваль “Майовка на Каховському плацдармі”. Після урочистої костюмованої ходи  епіцентром дійства став парк біля обеліску “На краю Каховського плацдарму”.

Відкрився захід вітальними словами міського голови Володимира Коваленка та керівника проекту  “Каховський плацдарм” Сергія Цигіпи. Изображение-172– Як міський голова я мрію про щастя кожної сім’ї, кожної людини, яка проживає у місті. І ніхто крім нас самих нам не створить умови нормального життя. Праця – це об’єднуюча ланка у всі часи, – підкреслив у своєму  вітальному слові  Володимир Ковалекно. – Сьогоднішнє свято, день солідарності трудящих, гріє душу.  Ми з вами знаємо, що є час праці, а є час відпочинку. Ми створюємо радість і гарний настрій один для одного. Бажаю всім відпочити, відволіктися від заклопотаних буднів та з оптимізмом дивитися у майбутнє – щасливий розквіт Нової Каховки та всієї країни.

Вже за традицією, перед початком концертно-розважальної  частини фестивалю, до новокаховчан звернулися священнослужителі різних конфесій. Усі разом вони зробили акцент на духовному єданні народу та головній цінності у всі часи – мирі, й закликали цінувати його  понад усе.Изображение-189Завершилася офіційна частина спільним виконанням державного Гімну України.

Ну, а далі всіх вітали й розважали творчі колективи – спочатку  обласного театру ім. Куліша, а потім – місцеві. Атмосфера свята, разом із ароматом духмяної юшки та різних страв, тут  витає у повітрі. Тож, новокаховчани, поспішайте на свято! Попереду – найцікавіше!Изображение-134 Изображение-146 Изображение-154 Изображение-158Изображение-135 Изображение-163Изображение-197 Изображение-174 Изображение-177 Изображение-181 Изображение-186 Изображение-188 Изображение-193