“Дніпровська перлина”-2016. Підсумки, нагороди, вітання (Фоторепортаж)

За традицією, яка продовжується вже  багато  років, наприкінці  лютого у Новій Каховці відбувається  урочиста церемонія нагородження переможців щорічного рейтингу популярності та якості «Дніпровська перлина».

Не винятком став і нинішній рік. Сьогодні, 24 лютого, під час урочистостей у комплексі «Прем’єр» були названі імена переможців за підсумками роботи у минулому, 2016 році.

Участь у цьогорічному рейтингу взяли 59 учасників. Кращі серед кращих, обиралися в 9 номінаціях: «Будівництво, «Промисловість», «Інвестиція року», «Сфера торгівлі», «Сфера ресторанного господарства», «Сфера послуг», «Кращий роботодавець року», «Агропромисловий комплекс», «Благодійництво».

Першим присутніх привітав міський голова Володимир Коваленко.

«Зима наближається до завершення, Нова Каховка готується до свого Дня народження. Як і завжди, в цей період  у місті відбувається  велика кількість заходів, серед яких і сьогоднішній, – зазначив, відкриваючи захід, мер. – І це не просто підбиття підсумків рейтингу.  Це визнання  зусиль, внеску у розвиток міста тих чи інших структур, підприємств, мешканців. Ми в черговий раз говоримо вам, дорогі учасники, спасибі за те, що завдяки вашій праці  Нова Каховка живе і процвітає. Життя ніколи не було простим, а тим більше сьогодні. Але ви своїм прикладом демонструєте: праця – основа всього і вона долає будь-які труднощі».

Яскравий вечір промайнув непомітно. Були оголошені  переможці у  кожній з номінацій.

Гарний настрій присутнім дарували творчі колективи міста: гурт «Забава»,  хореографічний колектив «Молодість», «Таврія», «Ручеек», соліст Ігор Рога та інші.  Традиційними родзинками свята були розіграші подарунків за номерами запрошень, вибір кращої зачіски серед представлених місцевих салонів краси.

Особливою інтригою вечора  була остання номінація – «Відкриття року», переможця в якій обирає міський голова Володимир Коваленко.

І ось  кульмінація:  переможців названо – усі вони  на сцені зі своїми перлинами. Традиційне фото  на згадку та дзвін келихів з шампанським.  Нагороди знайшли переможців, змовкли фанфари. Попереду – важка щоденна робота, нові здобутки та нові підсумки. Тож зичимо усім успіхів на шляху до нових перемог!

Яскравою крапкою  заходу стало світло-діодне шоу від творчої групи «ХОРС».

Деталі та  ім’я переможців  читайте  у наступному номері газети «Нова Каховка». А зараз до вашої уваги фоторепортаж зі святкового нагородження переможців рейтингу «Дніпровська перлина» -2016.