Дніпрянська школа: «Наше здоров’я – в наших руках» 

1 грудня у Дніпрянській школі,  в рамках акції «Молодь обирає здоров’я» учні 6-А класу презентували власний проект  «Наше здоров’я – в наших руках»,  основу якого складало дослідження  актуальної проблеми – це виникнення та розвиток у дітей неправильної постави та сколіозу.
Роботу над проектом почали з вивчення інформації, теоретичних відомостей, які знайшли про це захворювання в Інтернеті. Провели  аналітичне  дослідження через анкетування учнів, вчителів та батьків.

Наступним кроком були зустрічі-бесіди з медичним працівником Дніпрянської школи Сергієм Губіним та вчителем фізкультури Андрієм Іщенком, які надали практичну допомогу, порадили та показали,  як треба сидіти за партою, як носити шкільне приладдя, які виконувати вправи, щоб запобігти захворюванню.12

Цікавим та корисним виявилось інтерв’ю з видатною людиною, почесним   громадянином міста Нова Каховка, лікарем-травматологом міської лікарні      Олександром Борисовичем Зеленовим, який проаналізував проблему з медичної  точки зору, дав корисні поради, як бути здоровими.

Яскравим прикладом людини, що веде здоровий спосіб життя, займається спортом і досягає високих результатів, є наш земляк, чемпіон Олімпійських ігор з метання молота серед юніорів Гліб Піскунов. Незабутнє враження отримали учні 6-А класу  від перегляду відеороликів з тренування Гліба та отримання ним золотої медалі в Нанкені (Китай).

Було приємно привітати  нашу однокласницю  Софію Козлову, яка  30.11. тільки повернулася з Польщі, де брала участь у змаганнях з  карате, отримала  «срібло».  Софія поділилася власними враженнями про змагання. Ця дівчинка –  наша гордість і приклад здорового способу життя!

Головна мета заходу – це усвідомлення учнями того, що основою життя людини є  здоровий спосіб, правильне, корисне харчування, заняття спортом та робота над своїм фізичним станом, а також  залучення шестикласників до дослідницької самостійної роботи над проектом, осмислення та систематизація матеріалу, і, звичайно, запам’ятати назавжди: «Наше   здоров’я – в наших руках!».13

Ірина Ремньова, класний керівник 6-А класу Дніпрянської ЗОШ,   вчитель вищої категорії, «методист»