Дніпрянська школа відзначила День народження

Протягом свого життя кожна людина відзначає різні свята. Це – дні народження, ювілеї, державні свята, сімейні й традиційні. Кожне з них має свою історію й форму святкування. Але є одне свято, яке зовсім не схоже на інші це – День народження улюбленої Дніпрянської школи.dscn1469Цього року 23 вересня школа відзначила свій 44–й день народження. Широко відчинивши двері, зустрічала вона радісно усміхнених   діточок, вчителів, батьків та гостей, які завітали до неї на свято. Це Сергій Хоменко, депутат Новокаховської міської ради, Анатолій   Білий, селищний голова, та Алла Щербина, заступник селищного голови, які були запрошені до вітального слова. Привітала усіх, звичайно, і  директор школи Лілія Микитенко.

Гарною окрасою свята був виступ танцювального колективу «Перлина» від Дніпрянського будинку культури, керівником якого є Світлана Тішина.

Учні школи взяли активну участь у конкурсній програмі, яка складалася із трьох номінацій: «Диво класу», «Все навпаки» та «Костюм 80-х». Переможцям конкурсів були вручені солодощі від Сергія Хоменка. Подарунки отримали Лобенко Анастасія, Остапець Зоряна та Стоколос Ірина за активну участь у житті школи. За свою оригінальність та згуртованість учні 5 класу, класним керівником якого є Світлана Караван, отримали в подарунок торт. Не залишилася школа поза увагою своїх учнів. Вони подарували їй п’ять стільців у кімнату школяра.    Вчитель трудового навчання Марія Мельниченко власноруч виготовила і вручила подарунки селищному голові Анатолію Білому та  депутату міської ради Сергію Хоменку.

Учні школи презентували на  святі  назви команд та девізи, а також надсилали  свої привітання школі.

На завершальному етапі свята учні 7-11 класів виконали хореографічну постановку під супровід пісні Злати Огнєвич «Зозуля». Автори номеру –   учениця 10 класу Ірина Стоколос та педагог-організатор Тетяна Богачук. dscn1539

Учні, батьки, вчителі та гості свята отримали велике задоволення та незабутні враження, які надовго їм запам’ятаються.

Звертаючись до рідної школи хочеться сказати: «Нехай повік у нашому світлому домі панує незламний дух творчості, затишку і пошуку, високих моральних ідей та невмирущої материнської любові.

Вірю, що дух твій ніколи не згасне

Ти мудрість народу, яскрава  зоря

Живи й процвітай, моя Дніпрянська школо,  прекрасна

Для миру, для щастя, любові й добра.dscn1429
dscn1509 dscn1520

 

Раїса Фединяк, заступник директора з виховної роботи Дніпрянської ЗОШ