Дніпрянська школа відзначила 46-й день народження своїм “Майдансом”

25 вересня Дніпрянська школа відсвяткувала свій 46-й день народження. На загальношкільний захід завітали учні, вчителі та батьки. Із вітальним словом до присутніх звернулася директор школи Лілія Микитенко. 

Вона привітала усіх зі святом і зазначила, що у школі навчається 415 здібних, розумних, наполегливих учнів, а здобувати освіту їм допомагають 35 талановитих, відданих своїй справі вчителів. А ще, Лілія Анатоліївна наголосила на тому, що у школі  завжди  панує атмосфера толерантності, взаємоповаги і взаємодовіри, високий культ знань, дух патріотизму та моральності.

Яскравою окрасою свята став шкільний «Майданс». Це був фестиваль танцювальних команд. А фестиваль – це  мільйон позитивних емоцій, це  дружба, це згуртованість шкільної родини.

В ролі тренерів виступили класні керівники Катерина Носкова, Аліна Богачук, Тетяна Богачук, Світлана Караван та Олена Храпанова. Свої здібності як тренерів команд змогли продемонструвати і деякі учні школи: Катерина Королькова, Катерина Крамаренко, Софія Козлова, Карина Савицька, Юлія Ярош та Олександра Мартовська. Завершив танцювальний марафон спільний флешмоб учнів 7-11 класів. Його тренером була Валерія Мєх.

Звичайно, не змогли залишитися осторонь і вчителі школи. Вони також продемонстрували свої танцювальні здібності, за що отримали гучні оплески від учнів школи.

Креативністю, оригінальністю, неординарністю вразила усіх присутніх костюмована хода.

Директор школи переможцям конкурсу-виставки «Квіткова феєрія» та параду костюмів вручила солодкі подарунки від випускника і друга школи Сергія Хоменка, а танцювальним колективам – грамоти за активну участь у житті школи та класу.

Усі присутні  отримали море позитивних емоцій та вражень, а рідній школі побажали щастя та процвітання!