Дніпрянська школа: Живімо за законами добра!

У рамках тижня Толерантності 17 листопада у Дніпрянській школі пройшов  «День Щастя».  Червоний та рожевий  кольори стали символом цього дня, бо, на думку психологів, вони збуджують психіку людини, викликають в неї бажання діяти і просто піднімають настрій.

Учні 9-А класу разом з класним керівником Оленою Храпановою створили  колаж «Толерантність врятує світ», а класний керівник 8-го класу Тетяна Нємченко провела у своєму класі заняття «Толерантність врятує світ».

До участі в заходах також долучилися дітки 1-А класу, на чолі з класоводом Тетяною Іщенко. Учні переглянули мультфільм «Про Діму», в якому показано ставлення дітей до хлопчика з особливими потребами. Свої думки та враження першачки відобразили в колективній роботі «Квітка толерантності».

На перервах проходила вже знайома та улюблена всіма акція “Обійму безкоштовно”, в ході якої необхідно обійняти найближчу до себе людину, коли задзвенить незвичайний дзвоник.

Протягом тижня в школі працювала пошта «Мені приємно тобі сказати, що…». Сто одинадцять листів з гарними словами та побажаннями отримали учні один від одного. Двадцять вісім подяк від учнів отримали вчителі. Два листи надійшло працівникам їдальні – подяка за смачно приготовану їжу. Всі, хто отримував листи, були приємно здивовані, та відчували велике задоволення.

І, як завжди,  в кінці тематичного тижня була розміщена дошка гарного настрою «Як мені сподобався  «Тиждень Толератності»  як зворотній процес Учні  «смайликами емоцій» виразили своє враження про заходи, які були проведені.  Тиждень був цікавий та корисний не тільки для школярів, але й для вчителів.

Проведені заходи дали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.

Психолог Дніпрянської школи  Наталія Чернишева

Соціальний педагог Дніпрянської школи Тетяна Потапова