Дніпрянські дільничні спіймали крадія “на гарячому”

преступность

6 липня, при спробі вчинення крадіжки мобільного телефону з будинку смт. Дніпряни м. Нова Каховка, Херсонської області дільничними інспекторами поліції Новокаховського відділу поліції був затриманий місцевий мешканець 1991 р.н., який за декілька годин раніше вчинив ще одну крадіжку у вищевказаному селищі. Там він скориставшись не зачиненими вікнами у будинку, проник у середину та викрав мобільний телефон і побутову техніку (усе викрадене вилучено).

Про це розповідають у прес-службі поліції.

Даний лиходій звільнився з місць позбавлення волі 29.06.2016 року з Північної виправної колонії у м.Херсон згідно з законом “Надії Савченко” (Про вдосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення в строк покарання), де відбував покарання за вчинення аналогічних злочинів.

На данний момент відкриті кримінальні провадження ст. 15 (замах на злочин), ч. 3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло чи інше приміщення), карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Співробітниками поліції приймаються заходи з профілактики та запобігання квартирних крадіжок, однак поодинці складно боротися з такого роду злочинами. Саме тому поліція звертається до жителів м. Нова Каховка та прилеглих до неї міст, сіл та селищ.

В першу чергу закликаємо до пильності. Поцікавитися чого чи до кого в ваш під’їзд йде незнайомий чоловік, попросити сусідів доглянути за квартирою на час вашої відсутності, повідомити дільничного уповноваженого поліції про сусідів-квартирантах.

Найголовніше, самим не провокувати злочинців. Для цього радимо:

– не залишати ключі в умовних місцях;

– незважаючи на те, що ви знаходитесь вдома і нікуди не виїжджаєте, на ніч завжди замикайте на замок вхідні двері, замикайте хвіртки;

– йдучи з дому, і на ніч, зачиняйте вікна і кватирки в приватних будинках або, якщо квартира в багатоповерховому будинку розташована на останньому поверсі або якщо квартира розташована на першому і другому поверхах, поряд з козирком над під’їздом або поблизу водостічної труби;

– встановіть решітки на вікна, вони створять серйозну перешкоду для злодіїв;

Бережіть своє майно! Набагато простіше дотримуватися заходів безпеки, ніж потім повертати вкрадене.

Просимо проявляти пильність і при виявленні у себе на вулиці, в під’їзді, в будинку підозрілих осіб, повідомляти у Новокаховський відділ поліції за телефоном “102” або (05549) 9-04-09, 0957710599, 0958231140. Приймаються анонімні повідомлення!