Дніпрянській селищній бібліотеці – 110 років!

22 жовтня  святкувала своє 110-річчя Дніпрянська селищна бібліотека. Бібліотека у селі – це найбільш доступний культурний заклад для місцевої громади.
Свято організували, підготували і провели учні Дніпрянської школи разом із завідуючою селищною бібліотекою Світланою Кольченко. Сценарій та музичні номери підготувала педагог-організатор Дніпрянської школи Олена Храпанова.
Захід видався цікавим, змістовним, захоплюючим, яскравим! Присутні на заході дізналися про історію створення селищної бібліотеки, її досягнення і вклад у розвиток бібліотечної справи у місті. З великою пошаною були відзначені кращі читачі.
Окрасою свята стали виступи вокальних ансамблів «Дніпрянські дзвіночки» і «Калинонька».
З подарунками з нагоди ювілею на свято завітали директор Дніпрянської школи Лілія Микитенко, заступник голови Дніпрянської селищної ради Алла Щербина, меценат і патріот Дніпрян Сергій Хоменко, бібліотекар Дніпрянської школи Людмила Андрусенко та представники ЦБС. Лілія Микитенко висловила подяку завідуючій Світлані Кольченко за плідну співпрацю зі школою, за виховання підростаючого покоління,  життєву мудрість та увагу до дітей.
Живи, моя бібліотеко,
Ще тисячі і сотні літ!
Ти нам потрібна як аптека,
Ти розкриваєш людям світ!
Олена Храпанова, педагог-організатор
Дніпрянської школи.
SDC10367
SDC10370 SDC10374