Дніпрянський та Райський старостати: без сміття

Повідомляємо, що відповідно до Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про відходи», «Про місцеве самоврядування в Україні» та Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами,затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року №1070, за результатами конкурсу, який відбувся 6 вересня 2021 року, виконавцем послуг із вивезення побутових відходів на території Дніпрянського та Райського старостинських округів Новокаховської міської територіальної громади визначено комунальне підприємство «НК Екосервіс». Відповідний протокол засідання конкурсної комісії з визначення виконавця затверджено рішенням виконавчого комітету від 10.09.2021 року №498.

Між виконавчим комітетом Новокаховської міської ради та КП «НК Екосервіс» укладено договір №41-09/2021 від 15.09.2021 року, відповідно до якого підприємство зобов’язується згідно з графіком надавати послуги з поводження з побутовими відходами на території населених пунктів Дніпрянського та Райського старостинських округів (Дніпряни, Корсунка, Піщане, Нові Лагері, Райське, Тополівка, Обривка, Маслівка) терміном до 19.09.2022 року.

Графік знаходиться в стадії остаточного узгодження. Збирання сміття буде відбуватися сміттєвозами з верхнім завантаженням тричі на тиждень. Планується три маршрути руху. Повну інформацію для мешканців зазначених округів буде надано пізніше.

КП «НК Екосервіс»