ДНЗ я/с № 6 “Теремок” відсвяткував Великдень

В наш рідний край весна прийшла
Нам всім Великдень принесла
Горять свічки, блищать ікони
Земля в молитві до небес
Христос Воскрес
Христос Воскрес!!!

Великдень – це свято коли люди святкують воскресіння Ісуса Христа, на це свято печуть паски, фарбують та росписують яйця, коли вся родина збирається разом та вітають один одного. Так і в нашому садочку об’єдналась та веселилась велика та дружня родина  дітлахів.

Сьогодні, 10  квітня, у ДНЗ я/с № 6 “Теремок»” відбулася розвага “Великоднє свято”, яке підготували музичний керівник Дамаскіна Олена  Володимирівна  з  вихователями усіх  груп.

Яскравою подією був показ  театралізації «Великодня казка». Діти старшої групи (вихователь Павличенко А.В.)  в яскравих костюмах відтворили «народження» писанки.

Емоційно та виразно діти розповідали вірші, а особливо дітям сподобалось грати у народну гру “Віночок”, естафетну командну гру “Перенеси Писанку» та інші.   Море позитивних емоцій у дітей викликала гра “Музична писанка”. Всі дітки утворили гарне велике коло і коли музика починала грати, діти передавали писанку один одному, коли музика переставала грати у кого в руказ залишалась писанка, та дитина виконувала таночок у парі.

Розвага пройшла в урочистій атмосфері, діти були одягнені в українські вишиванки, особливого настрою надали пісні “Пасху радісно стрічаєм” та “Пасха знов до нас прийшла”.

Інформацією поділилась завідувач Василевська О.В.