До бюджету Нової Каховки місцеві “спрощенці” направили більше 13,8 млн. грн.

емблема податковоїЗа дев’ять місяців 2016 року платники податків Нової Каховки, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до бюджету 13,8 млн. грн. єдиного податку. У порівнянні з минулим роком цьогорічні надходження збільшились на 4,8 млн. грн.

Про це повідомив заступник начальника Новокаховської ОДПІ Сергій Заруденець.
Від фізичних осіб – підприємців надійшло 10,7 млн. грн., юридичні особи спрямували до бюджету більше 3,1 млн. грн. єдиного податку.
Нагадаємо, з 1 січня 2016 року, відповідно до Закону України від 24 грудня 2015 року № 909, зменшено розмір граничного річного обсягу доходу для платників третьої групи до 5 млн. грн. та збільшено відсоткові ставки єдиного податку до 3% (зі сплатою ПДВ) та 5% (без ПДВ).
Підприємці – платники єдиного податку першої групи, другої та третьої груп, незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн. гривень, відповідно норм податкового законодавства реєстратори розрахункових операцій не застосовують.
Однак, у разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 млн. гривень, застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Зауважимо, що застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.