До Дніпрянської школи завітала відома письменниця-землячка

Напередодні святкування 225-річчя селища Дніпряни у музичній залі  Дніпрянської школи, яка на деякий час перетворилася на імпровізовану літературну вітальню, відбулася зустріч із  видатною землячкою, членом Національної спілки письменників України, лауреатом премії імені Миколи Куліша, Валентиною Михайлівною Нижеголенко. Захід мав назву «Талант, народжений у Дніпрянах», бо поетеса народилася у нашому селищі і присвятила свої твори рідному краю, його чудовим і працьовитим людям.

Учасниками зустрічі були учні 10 та 11 класу, вчителі-словесники, бібліотекарі, жителі селища, адміністрація школи.

У літературній вітальні лунали вірші поетеси у виконанні учнів Оксани Кичко, Ірини Стоколос, Євгенії Ковальчук, Зоряни Остапець, Вікторії Кустової, Анастасії Компанієць, Руслани Будняк, Єлизавети Шагової, Євгенії Єремізіної; вчителів Аліни Богачук та Наталі Будняк; випускниці Дніпрянської школи Ірини Бартащук.dscn1783

Потім присутні поділилися враженнями про прозові твори Валентини Михайлівни, зокрема, «Двічі народжені», «Босоногі мрійники», «Катруся», «Моя Шампанія». Саме в них йдеться про народження й розбудову Дніпрян, про власну долю письменниці і її ровесників, про наших односельців, які на тлі історичних подій        самостверджуються, сподіваються, розчаровуються і перемагають.

Спілкування з Валентиною Нижеголенко дало змогу зрозуміти, що вона – справжній патріот своєї Батьківщини. За її творами можна вивчати історію рідного краю. Скільки ніжних і добрих слів знайшла поетеса, щоб висловити свою гарячу любов до краю, де вона народилась, де живуть її рідні.

Дай же Боже і нам любити свою Батьківщину, як її любить Валентина Нижеголенко.

Адміністрація Дніпрянської школи висловлює подяку селищному голові Анатолію Білому за допомогу в організації зустрічі з письменницею-землячкою.
dscn1793 dscn1798

Тетяна Богачук, педагог-організатор Дніпрянської школи