До Дня медичного працівника

Робота медичного працівника є вкрай важливою для суспільства і з давніх часів викликає велику повагу в народі.

Для висловлення пошани людям цієї професії було проголошено свято всіх працівників медицини, яке в Україні, починаючи з 1994-го, вже 27 років офіційно відзначають у третю неділю червня. Це свято тих, хто присвятив своє життя служінню людському здоров’ю.

Не існує мети вищої, ніж дати можливість людині, не хворіючи, пройти свій життєвий шлях. Саме лікар наперекір смерті першим кидає виклик хворобам і саме він допомагає хворому одужати.

Пліч-о-пліч з лікарями на захисті людського здоров’я та життя стоять також медичні сестри, фельдшери, акушерки, лаборанти, без праці, турботи та уваги яких не може обійтися жоден випадок, чи то лікування від хвороби, чи просто звернення людини за медичною консультацією.

Дорогі наші медичні працівники! Ви є представниками благородної, шляхетної професії. У надважкий час ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен з вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку. Бажаємо вам міцного здоров’я, оскільки і здоров’я людей в такому випадку буде під вашим надійним захистом!

Традиції святкування Дня медичних працівників дуже різні. Хтось віддає перевагу гучному святкуванню, хтось – тихому, майже сімейному. Значна частина медичних працівників зустрічають свято на робочому місці, оскільки хвороби, на жаль, не знають свят та вихідних. Та в любому випадку День медичного працівника – це нагода для кожного подякувати медичним працівникам за невтомну та важку працю.

Зі святом вас, любі наші! Щастя вам і вашим родинам!

Олена Ходорковська, генеральний директор КНП «ЦПМСД»