До Дня першобудівника: Студентам про архітектурну неповторність Нової Каховки

У кожного куточка на земній кулі є свої ознаки, котрі визначають його своєрідність і неповторність. Місто Нова Каховка – це  місто-сад, місто – символ повоєнного відродження, доби високого патріотизму, природоперетворюючої ролі людини.

Перед проектантами і будівельниками стояли завдання поєднати архітектуру забудов з живописною природою дніпровського узбережжя, забезпечити прискорені темпи робіт, створити необхідні умови для життя, праці та відпочинку тисяч людей.

Напередодні Дня заснування міста у політехнічному коледжі, приладобудівному технікумі та вищому професійному училищі пройшло живе спілкування студентів з екскурсоводом музею історії міста Нова Каховка Ільницькою Наталією Віталіївною та архітектором, головою Новокаховського підрозділу Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, членом Спілки архітекторів України Євсеєвою Тетяною Миколаївною на тему «Моя любов – Нова Каховка»

Гості на фотоматеріалах розповіли про будівництво та архітектурні особливості Нової Каховки і побажали молоді зберігати культурну спадщину та привабливість рідного міста.