До Дня підприємництва

Шановні підприємці, щорічно у першу неділю вересня наше місто разом з усією державою святкує День підприємця. Виконавчий комітет Новокаховської міської ради щиро вітає вас, шановні, з професійним святом!

Міська влада завжди підкреслює значимість підприємницької діяльності, яка сприяє розвитку економіки нашої міської територіальної громади. Побудувавши свою власну справу, ви розвиваєте не лише свій бізнес, а й економіку нашого міста.

Суб’єкти малого та середнього підприємництва здійснюють свою діяльність в усіх галузях господарського комплексу, їхня діяльність охоплює сферу виробництва продовольчих товарів, меблів, будівельних матеріалів, виробів з деревини, металевих виробів, вирощування овочів та фруктів, виготовлення іншої продукції тощо. Впроваджуються нові прогресивні технології та переоснащення існуючих підприємств, здійснюється будівництво та введення в експлуатацію нових підприємств згідно сучасних вимог. На території міста функціонує бізнес від провідних фірм та господарюючих суб’єктів Києва, Одеси, Дніпропетровська, Херсона та інших, які активізують свою діяльність на території Нової Каховки та відкривають торговельні об’єкти саме в нашому місті.

Найбільшу питому вагу у загальній кількості суб’єктів малого підприємництва займають фізичні-особи підприємці (72,8%), якими надається весь першочерговий перелік важливих послуг населенню: послуги перукарень та салонів краси, ремонт взуття, пошиття одягу, ремонт годинників, ремонт та технічне обслуговування складнопобутової техніки. Протягом першого півріччя 2021 року надходження до зведеного бюджету від суб’єктів малого підприємництва Новокаховської міської територіальної громади склали 274 млн грн.

Підприємства та фермери заслуговують окрему пошану та повагу, і, не зважаючи на тяжку працю на полях, постійні ризики, пов’язані з погодними умовами та нестачу робочої сили, вони продовжують працювати та забезпечувати наше місто якісною сільськогосподарською продукцією.

Наше місто славиться, як зелене, квітуче та чисте,а за це подяка нашим комунальним службам, якими якісно виконуються роботи з благоустрою території нашої громади.

Ваша наполегливість, управлінський талант та вміння працювати в умовах ринку заслуговують особливу повагу. І як би важко вам не було працювати – багато хто з вас приймає участь у житті нашого міста, ви підтримуєте українську армію, надаєте допомогу соціально-вразливим верствам населення. І за це вам окрема подяка та низький уклін.

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради пишається вами – рішучими та талановитими людьми та бажає міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, мудрості у справах, процвітання у бізнесі, надійних партнерів вам, сміливих ідей та проектів, миру і злагоди в країні!

Відділ економічного розвитку та торгівлі