До дня Святого Миколая неповнолітні засуджені відвідали картину галерею

17 грудня 2015 року, з нагоди дня Святого Миколая, Новокаховським міським  відділом КВІ управління ДПтС України в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі для дітей, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, було організовано безкоштовну екскурсію до Новокаховської картинної галереї ім. А.С. Гавдзинського.

На початку екскурсії співробітниця галереї ознайомила відвідувачів з поняттями «натюрморт», «пейзаж», «портрет» та з художніми творами А.С. Гавдзинського, який у своїх картинах зобразив історію будування міста Нова Каховка. Також дітям було показано експозицію місцевих майстрів графіті. Окрім цього, екскурсанти відвідали виставку витворів-оберегів, які є традиційними для  українського народу та благодійну виставку творів ручної роботи, авторами яких є члени сімей, що виховують дітей-інвалідів.

По закінченню екскурсії, у відвідувачів була можливість задати питання екскурсоводу, ще раз пройти по галереї та детальніше розглянути роботи, які їм найбільше сподобалися.

Після відвідування галереї діти із захватом ділилися своїми емоціями та позитивними враженнями від побаченого.

Людмила Левочко фахівець Новокаховського відділу КВІ