До Херсона – на підводних крилах

Незабаром у Новій Каховці з’явиться річковий транспортза маршрутом «Нова Каховка – Херсон», про який багато мешканців досі згадує з ностальгією. Про це розповів судновласник Дмитро Власов, який сьогодні в черговий раз відвідав Нову Каховку.
FullSizeRender
Про конкретні завдання й цілі, які необхідно зробити, аби втілити задум у життя, до того ж посприяти розвитку туристичної галузі у місті, сьогодні говорили, зустрівшись з підприємцем, заступник міського голови Володимир Сироватка та глава правління агентства регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад Павло Ярмій.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAПитання технічних можливостей вже вивчено, наша пристань цілком підходить для таких цілей (необхідний ремонт буде виконаний). «Маючи досвід на маршруті до Голої Пристані, де за місяць водним транспортом подорожує понад 1000 осіб, ми цілком впевнено можемо говорити про даний маршрут. Це нові враження, цікава подорож – до того ж комфорт, – зауважує Дмитро Власов. Думаю, що для початку це буде судно на 12-15 пасажирів із орієнтовною вартістю проїзду 60 гривень. А далі – буде видно».

IMG_1050Також у ході зустрічі було наголошено на інформаційній підтримці: необхідно розробити туристичні мапи Нової Каховки тощо. Орієнтовно відкриття маршруту планується вже навесні, перед травневими святами.

IMG_1049

Наталія Левченко