До Херсонської ОДА завітали турецькі школярі

В рамках Міжнародного проекту «Навчання без кордонів» на екскурсію до обласної державної адміністрації завітали турецьки школярі ліцею КІРА 10 (місто Ізмір, Туреччина).

Гостей привітно зустрів керівник апарату облдержадміністрації Володимир Клюцевський, який провів екскурсію адмінбудівлею для учнівської молоді, повідомляє прес-служба ХОДА.

Іноземні школярі дізналися цікаву інформацію про історію будівлі облдержадміністрації. Також учням розповіли про досягнення колишніх очільників області, продемонстрували зали, в яких проходять засідання та сесії облради, кабінети, в яких працюють посадові особи, працівники структурних підрозділів облдержадміністрації тощо.

Учасники екскурсії відвідали також кабінет голови облдержадміністрації та зали засідань, де голова ОДА проводить наради і традиційно приймає офіційні, в тому числі іноземні, делегації. Під час екскурсії школярі оглянули сесійну залу – приміщення, де під час зустрічей розглядаються найважливіші питання для життєдіяльності області.

Крім того, турецькі ліцеїсти довідалися, як працює електронна система для голосування та ухвалюються рішення.

Гості задавали запитання та отримували кваліфіковані відповіді від Володимира Клюцевського.

Дітям екскурсія дуже сподобалася. Вони отримали багато яскравих емоцій та дізналися безліч цікавої та важливої інформації про Херсонщину.