До нас їде поетична шафа!

20 квітня до Нової Каховки з літературно-мистецькою програмою завітає «Поетична шафа». Поети, драматурги, талановиті музиканти Херсона та Нової Каховки подарують гостям зустрічі творчий настрій та краплю свого натхнення. Захід відбудеться у нічному клубі «Classic», вхід безкоштовний, початок о 16:00.

«Ми поєднаємо різні стилі музики – від класики до року, аби кожен зміг знайти те, що йому до снаги. Теж стосуватиметься і письменників – на сцені «Шафи» виступатимуть з інтимною, пейзажною, громадською, філософською, сатиричною лірикою. Можна буде читати як власні твори, так і рядки відомих авторів. Адже творчі люди – це люди настрою. І якщо у цей момент в голові виникнуть твори Жадана або Костенко, хоч стріляйте – читатимуть їх», – коментує організатор заходу Альона Мовчан.

На сцені прозвучать пісні гурту «Логус», Ігор «Культура» Білоус, які виступають співорганізаторами заходу.

Приєднатися до творчої групи можуть усі охочі, «Поетична шафа» запрошує поетів, прозаїків, співаків та музикантів, а також глядачів, котрі цінують живу музику та прозові, поетичні рядки. Деталі за номером телефону: 050-768-08-89.