До Нового року українцям можуть підвищити тарифи на електроенергію та газ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг проведе 28 грудня засідання, на якому може затвердити підвищення тарифів на електричну енергію та газ в межах 15-25%.

Таку думку в ефірі телеканалу “Еспресо” висловив експерт з питань енергетики Андрій Герус. Про це повідомляє сайт ua1.com.ua

“У четвер (28 грудня – ред.) Має бути рішення від національної комісії, на скільки зростуть тарифи для виробників електроенергії. І, відповідно, на стільки зросте і середня ціна на електроенергію, а якщо зросте ціна – виростуть тарифи для споживачів”, – сказав Герус.

За його словами, саме з цією метою президент Петро Порошенко в суботу, 23 грудня, підписав указ про призначення двох нових членів НКРЕКП, за рахунок чого тепер в комісії буде кворум.

Як зазначив експерт, за рахунок того ще таке рішення буде прийнято фактично напередодні святкування Нового року і народні депутати вже будуть перебувати на відпочинку зупинити чергове подорожчання не буде можливості.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що ціна на газ для населення може бути переглянута в наступному опалювальному сезоні.