До Нової Каховки доставлено гуманітарну допомогу від Угорської екуменічної служби

Вчора, 26 квітня, до Нової Каховки з Херсона  волонтером Олегом Мішутіним та депутатом міської ради Олександром Афанасьєвим була доставлена допомога від угорської екуменічної служби  допомоги.  Координує  і реалізує благодійну акцію на території міста Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

Як розповіла в. о.  директора центру, Наталія Корсакова, акція на території  міськради відбувається вже не  вперше.  В області вона  реалізується  за підтримки Херсонського осередку ВГО “Ліга соціальних працівників України”.   “Працівники центру  сконтактували з родинами вимушених переселенців, які проживають у Новій Каховці, відповідно до наданих списків УПСЗН. Поспілкувалися з ними, з’ясували чи потребують люди   цієї допомоги. Майже всі охоче погоджувалися. Деякі відмовлялися, але дякували за увагу, турботу, акцентуючи на тому, що в місті є всі необхідні умови для нормального життя, а найголовніше – мир та спокій, – розповіла НК online Наталія Вікторівна. – Найближчим часом уся допомога  буде доставлена адресатам”.

Продуктові набори та  засоби побутової хімії отримають 117 родин. Крім того, 12 сім’ям, в яких виховуються малята до 2 років, нададуть додатково підгузки і дитячу косметику.

Керівництво та працівники Центру соціальних служб висловлюють подяку  керівництву міста, депутатам і волонтеру, які ддоставили допомогу і в такий спосіб допомогли реалізувати благодійну акцію в місті.