До школи на екскурсію

image-(5)

14 і 17 грудня, в рамках співпраці і співдружності ДНЗ № 8 «Черемушки» зі школою, відбулися екскурсії двох старших груп дошкільників до ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Новокаховської міської ради (директор Т.В. Коткіна).

Психологічна служба школи і дитячого садка (Одальчук Ю.В. і Нікуліна Т.В.) організували екскурсію малят з метою розбудови наступності дошкільної та початкової освіти і формування мотиваційної готовності до навчання в школі.

image-(6)

 Особливо важливою для майбутніх учнів є фігура першого вчителя, якого вони сприймають як надзвичайну людину. Він повинен розуміти дітей, виявляти душевну турботу про них, зацікавленість у їхніх успіхах; повинен створювати оптимістичний настрій, дружелюбну доброзичливу атмосферу. Майбутні першокласники мали можливість познайомитись з досвідченими вчителями, які будуть набирати учнів в 1 клас           (Собецька С.А., Циганкова Л.В., і Мішакова Ю.Д.). Саме вони з великим задоволенням супроводжували дошкільнят в маленьку подорож до «країни знань».

image-(9)

Змістовною та цікавою була екскурсія. Основною «цікавинкою» для малят було те, що вони прибули під час навчально-виховного процесу і могли на власні очі спостерігати за учнями, які навчалися і по дзвонику вибігали на перерви.

Почалася подорож з холу школи, де дошкільнята змогли побачити виставку ялинок, які виготовили учні. Потім діток провели на другий поверх до адміністрації школи і кабінету психолога. Дуже гостинно малят і педагогів дитячого садка зустріла  директор школи . Тамара Василівна показала діткам свій кабінет, нагороди і грамоти, які отримали учні  школи і відповіла на численні запитання малечі. Дошкільнята дуже чекали цієї зустрічі і підготували багато подаруночків, які виготовили власноруч або за допомогою своїх вихователів і батьків. Адміністрація школи була в захваті від цієї хвилі позитиву, яка йшла від цих маленький янголяток. До кінця робочого дня у всіх на обличчях сяяла посмішка.

image-(10)

А далі почалось найцікавіше! Вчителі, які супроводжували дошкільнят (Собецька С.А., Циганкова Л.В.,і Мішакова Ю.Д.) влаштували для діток справжню чарівну подорож. Це були міні-уроки,  заняття з елементами тренінгу, загадки, подарунки – сюрпризи, змістовні розповіді про життя молодших школярів, екскурсії коридорами школи,  зустрічі з нашими випускниками – учнями 4-х класів і обмін з ними життєвим досвідом. Подорож до їдальні школи, спортивної зали, де малюків зустріли учні    9-го класу!

Потім дошкільнята потрапили до країни «Музичного мистецтва»(керівник Бадрізлова Ж.А.), де познайомилися з Королевою Музики і її помічницями – балеринками. Танцювали разом і співали з учнями 4-го класу «В лесу родилась елочка».  Причому, пісню і танок підхопили всі: і діти, і вихователі, і вчителі, і психолог школи, і методист ДНЗ «Черемушки» Столяр Н.П.

Зустріч пройшла на високому рівні позитиву і співдружності! Діти і педагоги в захваті! Плануємо продовжити свою роботу і найголовніше – ДРУЖБУ!

Дякую всім за співпрацю!

Психолог ЗОШ І-ІІІст. №10 Ю.В. Одальчук