До уваги голів ОСББ та ЖБК

Відповідно до законодавства змінено механізм відшкодування пільг, наданих населенню на оплату житлово-комунальних послуг, що має врегулювати проблемні питання відшкодувань для ОСББ та ЖБК.

Управління праці та соціального захисту населення щомісяця до 10 числа самостійно розраховує для мешканців багатоквартирних будинків, що належать до ОСББ та ЖБК, розмір пільг на оплату внесків на управління багатоквартирним будинком, його утримання (а також споруд та прибудинкових територій); електроенергії, природного газу (в т.ч. послуг з транспортування, розподілу та постачання), тепло-, водопостачання і водовідведення, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за попередній місяць, виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право, з урахуванням встановлених державних соціальних нормативів у сфері житлово-комунального обслуговування, а також розміру внесків.

У разі зміни розміру вищенаведених внесків відповідальні особи об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів мають повідомити про це УПСЗН до 3 числа наступного місяця.