До уваги голів правлінь ОСББ Нової Каховки

Відділ комунального господарства інформує про початок роботи Програми ЄБРР IQ energy в напрямку фінансування енергомодернізації житла в багатоквартирних будинках ОСББ.

При підтримці ЄБРР один з партнерів програми IQ energy, ОТП Банк, розробив кредитний продукт для ОСББ, який спрямований на фінансування широкого спектру енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках, які включають теплоізоляцію огороджувальних конструкцій, модернізацію систем опалення, встановлення енергоефективних вікон та багатьох інших заходів.

Розмір компенсації для об’єднань по програмі IQ energy складає 40 відсотків від суми кредиту/інвестицій. Компенсація поширюється не тільки на обладнання та матеріали, але й на роботи з монтажу та проектування, за умови фінансування інвестицій в рамках кредитних продуктів, що були отримані в банку-партнері програми IQ energy.

Інформація про умови Програми розміщена на веб-сайті www/iqenergy.org.ua/osbb.

Консультації та роз’яснення для потенційних учасників Програми стосовно співпраці за адресою: osbb@iqenergy.org.ua та за телефоном 044 290 9190; 050 465 22 14.