До уваги інвалідів, які отримують пільги на житлово-комунальні послуги з місцевого бюджету

копілка

На території Новокаховської міської ради ведеться робота щодо соціальної підтримки осіб з обмеженими фізичними можливостями.

За рахунок коштів міського бюджету інвалідам по зору І та ІІ груп, інвалідам на візках надаються пільги на житлово-комунальні послуги (квартплата, водопостачання, газ, електроенергія, телефонний зв’язок) у межах середніх норм споживання інвалідам на візках, інвалідам по зору І групи – в розмірі 50% та інвалідам по зору ІІ групи – в розмірі 40%.

Сьогодні в управлінні праці та соціального захисту населення зареєстровано: 92 інваліда на візках, 40 інвалідів по зору І групи, 39 інвалідів по зору ІІ групи. Для надання вищезазначеним громадянам пільг на комунальні послуги у міському бюджеті на 2016 рік було передбачено 361560,00 грн.

Відповідно до чинного Законодавства України, у разі призначення субсидії пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку), у період її отримання не нараховують. Інформація про зазначених осіб подається підприємствам – виробникам/виконавцям житлово-комунальних послуг та вносяться до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

Тому домогосподарство, в якому проживають інваліди по зору І та ІІ груп, інваліди на візках і яким призначено субсидію з травня 2016 року користуватись пільгами на житлово-комунальні послуги не мають право.

Начальник управління О.М.Стоянчук