До уваги мешканців багатоквартирних будинків Нової Каховки!

З 10 червня послуга з утримання будинку та прибудинкової території скасовується, замість неї запроваджується послуга з управління багатоквартирним будинком. Зміни відбуваються в рамках реформи житлового комунального господарства. Це стосується тих мешканців багатоквартирних будинків, де не створено ОСББ. Ціна на послугу з управління є договірною, за домовленістю сторін, або ж за результатами конкурсу.

Про це повідомляє відділ комунального господарства.
Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні-послуги» в будинках у яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласниками не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком, виконавчий орган місцевої ради   зобов’язаний оголосити і провести такий конкурс у тримісячний строк з дня отримання протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку із проханням призначити управителя. Рішення щодо цього питання вважається прийнятим зборами співвласників, якщо за нього проголосували власники квартир та нежитлових приміщень, площа яких разом перевищує 50 відсотків загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку.
В зв’язку з цим співвласники багатоквартирних будинків зобов’язані до 10 червня провести загальні збори і визначитись з формою управління, а саме: створити ОСББ, або визначити собі управителя. Якщо вас   влаштовує ЖЕК, то ви приймаєте рішення про укладання договору на управління з ЖЕКом та надаєте повноваження на укладання договору на управління, від імені співвласників, одному із співвласників.
Якщо ви не визначились на загальних зборах і самостійно не обрали собі управителя, вам необхідно надати до виконавчого комітету протокол загальних зборів із проханням призначити управителя.
Якщо ви цього не зробите, то співвласники будинку не зможуть отримувати пільги та субсидії, так як на сьогоднішній день діє договір з ЖЕКом на послугу з утримання будинку та прибудинкової території, а не на послугу з управління будинком, а відповідно до положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг державою відшкодовуються витрати на послугу з управління будинком. Для соціального забезпечення пільгових та малозабезпечених категорій громадян, виконавчий комітет буде змушений призначити управителя в кожний будинок без вашого звернення, при цьому ціна послуги буде визначена на конкурсі.

За консультацією звертайтесь до відділу комунального господарства.