До уваги місцевих авторів та видавництв!

книга

У зв’язку із закінченням терміну дії Програми розвитку інформаційного простору Херсонської області на 2015-2016 роки, Департаментом з питань внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації розробляється проект програми на наступний період.

До заходів Програми буде включено розділ щодо популяризації української книги та сприяння збільшенню випуску україномовних видань шляхом заохочення місцевих видавництв та видавничих організацій області до випуску наукової, технічної, суспільно-політичної, історичної, художньої літератури, соціально значущих видань місцевих авторів.

У зв’язку з цим, Департаментом розпочинається збір пропозицій щодо переліку книжок, які можуть бути видані за кошти обласного бюджету.

Пропозиції прийматимуться до 15 вересня 2016 року з обов’язковою рецензією до книги та надаватимуться на розгляд робочої групи з питань сприяння розвитку книговидання та книго розповсюдження в області, склад якої затверджений розпорядженням голови обласної державної адміністрації № 308 від 21 травня 2015 року.

Пропозиції прохання надсилати за адресою: пл. Свободи, 1, м.Херсон, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації.

Після чого проект Програми буде винесено на розгляд колегії обласної державної адміністрації та сесії обласної ради.