До уваги найманих працівників!

спадокЛегальна робота – це належно оформлені трудові відносини. Відповідно до ст.24 Кодексу законів про працю України працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення Державної фіскальної служби України про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Важливо! Мінімальний розмір заробітної плати, встановлений Законом України “Про Державний бюджет України на 2016 рік” становить: з 1 січня – 1378 гривень, з 1 травня – 1450 грн., з 1 грудня – 1550 грн.

Працівник, який погоджується на неофіційні трудові відносини та заробітну плату в «конверті» свідомо позбавляє себе права на соціальний захист та пенсійне забезпечення, гарантовані державою.

Кожен громадянин може особисто ознайомитись з відомостями, що відображені у його персональній обліковій картці. Пропонуємо скористатись веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України, який дає змогу спростити доступ до відомостей про застраховану особу та пенсійні виплати за допомогою глобальної мережі у будь-який зручний для вас час. Все, що потрібно для реєстрації на веб-порталі – прийти до управління ПФУ в м.Нова Каховка, за адресою: вул.К.Маркса, 14 з паспортом, ідентифікаційним кодом та написати заяву про реєстрацію встановленого зразка.