До уваги отримувачів субсидій: заяви про отримання коштів за зекономлені газ та електрику приймаються до 1 вересня

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 300 цьогоріч розпочато проведення монетизації частини зекономлених субсидій.

Виплата частини зекономлених коштів буде проводитися за нарахованими субсидіями на природний газ та електроенергію, які використовувалися для обігріву житлового приміщення протягом опалювального сезону 2016 р. – 2017 р. Підприємства-надавачі послуг надали до УПСЗН відомості про розмір знятої невикористаної субсидії.

Частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг електропостачання та газопостачання для індивідуального опалення перерахується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або буде виплачена через відділення поштового зв’язку

У зв’язку з тим, що заяви на виплату невикористаної субсидії приймаються лише до 1 вересня 2017 р., просимо всіх,  хто бажає отримати частину зекономлених коштів,  терміново звернутися до УПСЗН (при собі мати паспорт та книжку з опати газу/електроенергії, банківські реквізити).

Також нагадуємо, що при призначенні субсидії на наступний термін враховується наявність на 1 травня 2017 року простроченої понад два місяці заборгованості з оплати будь-якої житлово-комунальної послуги. За наявності такої заборгованості субсидія на наступний термін не призначається! За інформацією підприємств-надавачів послуг прострочену заборгованість мають близько 2,5 тис. отримувачів субсидій.

Тому всім громадянам, які мають прострочену заборгованість на 1 травня 2017 року необхідно  її сплатити (або укласти договір про реструктуризацію) та надати до УПСЗН відповідне документальне підтвердження від підприємства-надавача послуги. Громадянам, які протягом двох місяців не виконали ці умови, субсидія з травня 2017 року призначена не буде!  Призначення субсидії на наступний термін буде проводитися тільки за новою заявою та декларацією з  місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості (укладення договору)

Заяви на повернення невикористаної субсидії та документи про підтвердження сплати заборгованості надавати до УПСЗН (вул.Історична, 18,  каб.14, тел.4-55-92,     5-48-55).

Міське Управління праці та соціального захисту населення