До уваги споживачів та продавців!

vesy_obmanivayutЗначна частина населення нашого міста забезпечує себе продуктами харчування, здійснюючи їх закупівлю на ринках. Це дешевше, ніж у магазинах, і дає можливість придбати свіжу продукцію. Але не завжди споживачі залишаються задоволеними, відвідавши ринок. Неодноразово їм доводиться стикатися з такими негативними явищами, як обважування і відповідно обрахування, які здійснюють продавці. Це є наслідком того, що продавці під час реалізації своєї продукції застосовують несправні і не повірені засоби вимірювальної техніки відповідно до правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами.

Завідувач сектору торгівлі та споживчих послуг Тетяна Малій нагадує:

·Засоби вимірювальної техніки, які використовуються під час продажу товарів, повинні бути в справному стані, мати повірочне тавро територіального органу Державного комітету України з питань технічного   регулювання   та   споживчої   політики і проходити періодичну повірку в установленому порядку.
·Споживач має право перевірити точність ваги відпущеного товару. На всіх ринках і у всіх продовольчих магазинах контрольно-вимірювальні прилади повинні розміщуватися на видному і доступному для споживачів місці.