До уваги суб’єктів господарювання усіх форм власності!

исполком клумбаНаближається  25 річниця  незалежності України. Тож  виконавчий комітет Новокаховської міської ради звертається до усіх суб’єктів господарювання власників та орендарів об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг, офісів, установ та організацій навести лад на закріплених територіях адже чистота і порядок у Новій Каховці завжди були справою усієї громади.

Не будьте байдужими. Відчуйте себе справжніми господарями, подбайте про обличчя рідного міста. Тільки разом, спільними зусиллями ми забезпечимо належний порядок і чистоту, щоб кожен з гордістю міг сказати: „Я люблю своє місто та пишаюся ним”.
Також нагадуємо, що відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 17 березня 2011 року №145 „Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць” – на всіх об’єктах благоустрою повинні бути встановлені в достатній кількості урни для сміття. Урни обов’язково встановлюються в місцях зупинки громадського транспорту, входу в громадські та житлові будівлі та споруди. Біля кожного магазину, кафе, ларька, палатки, кіоску (продовольчого, сувенірного, книжкового тощо) встановлюється урна місткістю не менш ніж 10 куб.дм. Чищення урн слід проводити систематично в міру їх наповнення. Просимо усіх суб’єктів господарювання привести території своїх об’єктів до належного стану.
Дбайте про чистоту нашого міста постійно, адже це наш з Вами спільний дім.
Дякуємо за розуміння та співпрацю.

Відділ економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради