До уваги суб’єктів господарювання! Запрошуємо взяти участь у конференції “Ефективний кредит”

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу всіх галузей, спеціалістів з економіки, фінансів та менеджменту взяти участь в конференції «ЕФЕКТИВНИЙ КРЕДИТ», що проходитиме в Херсоні 26 квітня в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні.

Конференція надасть можливість обговорити питання ефективного залучення і використання позикових засобів, ознайомитись з діючими пропозиціями, а також дізнатися про міжнародні програми підтримки малого та середнього бізнесу, які діють на території України.

Учасники конференції матимуть унікальну нагоду зустрітися з провідними вітчизняними експертами та консультантами з питань кредитного фінансування, познайомитися з успішними практиками використання позикового капіталу, а також дізнатися про інструменти ЄБРР для розвитку МСБ.

Участь в конференції є БЕЗКОШТОВНОЮ для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. При відборі учасників надаватиметься перевага представникам МСБ, власникам та керівникам підприємств, спеціалістам з економіки, фінансів та менеджменту, що працюють в сфері кредитного фінансування.

Вартість участі покриває Європейський Союз в рамках ініціативи EU4Business.

Заповнити аплікаційну форму можна за посиланням.

(Прийом заявок на участь завершується за тиждень до початку конференції)

Дата проведення: 26 квітня 2018 року.

Місце проведення: конференц-зал готелю «Оптіма» (Reikartz Hotel group),

м. Херсон, пр-т. Ушакова, 43

Час проведення: 10:00 – 17:00

*9:30 – 10:00 – реєстрація учасників та вітальна кава

Під час проведення конференції буде забезпечена комплексна підтримка учасників, включаючи необхідні інформаційні та довідкові матеріали, харчування та послідовний переклад. Робочі мови конференції – українська, російська та англійська.

Організатори конференції – Центр підтримки бізнесу міста Миколаїв і партнер проекту у Херсонській області Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад.

Контактна особа: Павло Ярмій, голова правління АРР ТОТГ

tel.: +38 (050) 318-16-81; email: payrmiy@gmail.com

 

Відділ економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради