До уваги учасників АТО

арміяЗ метою забезпечення безперервності надання послуг з психологічної реабілітації та продовження дії бюджетної програми «Заходи з психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції», укладені відповідні додаткові угоди з реабілітаційними установами про продовження строку дії договорів до 30 квітня 2016 року включно.

Таким чином, на сьогодні послуги з психологічної реабілітації постраждалим учасникам антитерористичної операції можуть надаватися чотирма реабілітаційними установами:

– ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березовські мінеральні води» ЗАТ «Укрпрофздоровниця»;

– ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт»;

– Менський санаторій «Остреч»;

– ТОВ «Санаторій «Феофанія».

Нагадуємо, для отримання реабілітаційних послуг, учаснику АТО або його законному представнику потрібно звернутися до управління праці та соціального захисту населення та заповнити відповідну заяву, до якої потрібно додати: копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни; копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

За детальною інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення (Нова Каховка, вул.Леніна,18, каб. № 20), тел.: 4-33-48.