До уваги виборців!

Постановою Центральної виборчої комісії №893 від 13 вересня 2012 року, зі змінами від 9 квітня 2014 року №240, встановлено порядок тимчасової зміни місця голосування (ТЗМГ) виборця без зміни його виборчої адреси.
Виборці, які бажають голосувати на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року, але будуть знаходитись в іншому місці, ніж зареєстрована виборча адреса, і не зможуть проголосувати на виборчій дільниці, до якої відноситься зареєстрована виборча адреса виборця (реєстрація, що записана у паспорті), за бажанням можуть тимчасово змінити своє місце голосування без зміни зареєстрованої виборчої адреси.
Для тимчасової зміни місця голосування виборцям необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Без документів, які підтверджують необхідність ТЗМГ, виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви.
Про тимчасову зміну місця голосування виборцю видається посвідчення за встановленою Центральною виборчою комісією формою. Посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування виборця, підписується керівником органу ведення Реєстру, який його видав, та засвідчується печаткою цього органу. Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці (дільниці для голосування), утвореній на відповідних виборах . При включенні виборця, якому тимчасово змінено місце голосування, до списку виборців у графі «Примітки» навпроти його прізвища зазначаються номер посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування, дата його видачі та найменування органу ведення Реєстру, який його видав. Виборці по такій заяві включаються в кінці списку.
Також всі члени виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати за адресою, відмінною від зареєстрованого місця проживання, подають заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, до якої додають копію посвідчення чинного члена ДВК (пред’являється оригінал) або копію рішення про утворення/зміни в складі ДВК.
Всі ці заяви ми приймаємо вже сьогодні і не пізніше, ніж 19 квітня, бо саме в цей день почнемо формувати уточнені списки, за якими і буде проводитися голосування.
Отже, ми чекаємо вас у відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою: пр.Дніпровський, 23 (адмінбудинок), каб. №104 (І поверх), щоденно з 8.00 до 17.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00). З 2 травня 2014 року відділ буде працювати і у вихідні з 8.00-17.00. Контактні телефони: 4-64-54, 9-00-34.

О.Ликашева, начальник відділу ВДРВ