До уваги вимушених переселенців!

Підтримка самозайнятості та мікропідприємництва ВПО та людей, постраждалих від конфлікту

МОМ (Міжнародна організація з міграції) продовжує свої зусилля зі створення можливостей для заробітку ВПО та членів громад, що їх приймають. У січні 2017, тренінги із самозайнятості, мікропідприємництва та профорієнтації розпочалися в рамках нового проекту МОМ, фінансованого Міністерством Великої Британії у справах міжнародного розвитку. Проект діятиме у 24 областях України і надасть можливість пройти тренінг понад 2 300 особам. Близько 65% із них отримають гранти розміром GBP 350 – 1 700 залежно від їхніх потреб та встановлених критеріїв.

В рамках проекту триває набір на тренінги із самозайнятості  длявнутрішньо переміщених осіб (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму віком 18 – 60 (жінки та чоловіки), та членів місцевих громад ,що проживають у Житомирській, Сумській, Хмельницькій, Херсонській та Харківській областях і мають досвід самозайнятості.

У рамках ще одного схожого проекту, що фінансується ЄС, МОМ планує провести тренінги для 1 850 осіб, із яких, як очікується, 950 учасників пізніше цього року отримають гранти на професійні курси чи обладнання розміром до EUR 2 150.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ:

Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму, місцеві мешканці, учасники бойових дій, особи, які належать до уразливих категорій населення, віком 18 – 60 років;

та проживають у м. Київ, Київській, Львівській, Житомирській, Одеській, Луганській, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Чернігівській, Волинській, Вінницькій, Сумській, Херсонській, Рівненській, Полтавській, Чернівецькій, Черкаській та Івано-Франківській областях.

Деталі – за посиланням: http://www.iom.org.ua/ua/dopomoga-vymushenym-pereselencyam-i-gromadam-yaki-zaznaly-naslidkiv-konfliktu.