До уваги власників нежилих приміщень у багатоквартирних жилих будинках !

kalkulator150Відділ земельних відносин та комунальної власності нагадує власникам нежилих приміщень у багатоквартирних жилих будинках про необхідність сплати до бюджету земельного податку за площу під такими приміщеннями (їх частинами) відповідно до п.8 ст.287 Податкового кодексу України.

Оплата земельного податку за земельні ділянки у 2016р. буде здійснюватись без укладання договору про використання міської території (відповідно до рішення сесії міської ради №2095 від 18.06.2015р. (Про ставки земельного податку на території міста Нова Каховка на 2016 рік).

Обрахування суми податку, належної до сплати, здійсняється власниками нежилих приміщень самостійно з врахуванням коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель на 2015 рік.

Інформація про розмір коефіцієнту індексації буде розміщено на офіційному веб-сайті Нової Каховки та сайті Держгеокадастру України.

Звертаємо Вашу увагу на необхідність подання до Державної фіскальної служби щорічної податкової декларації не пізніше 20.02.2016р. для уникнення нарахування штрафних санкцій за несвоєчасне декларування