До уваги внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій

14 листопада 2018 року о 10.00 до актової зали приміщення управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради (м.Нова Каховка, вул. Історична, 18) запрошуються внутрішньо переміщені  особи з територій Донецької, Луганської областей та АР Крим. 

Пов’язане Ð·Ð¾Ð±Ñ€Ð°Ð¶ÐµÐ½Ð½ÑВ цей час відбудеться зустріч з представниками Київського міжнародного інституту соціології та громадської організації «Центр «Соціальні Індикатори», які проведуть комплексне соціологічне опитування внутрішньо переміщених осіб міста Нової Каховки на замовлення Міжнародної організації з міграції у рамках проекту «Сприянні відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Мета дослідження – проаналізувати соціально-економічну ситуацію домогосподарств ВПО, зокрема, зайнятість, засоби до існування, житлові умови, доступ до соціальних послуг, тощо. Отримана інформація буде використана міжнародними організаціями та органами влади для планування і реалізації програм допомоги переселенцям і приймаючим громадам.

За додатковою інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради (кабінет № 4, тел. 4-53-51 ).

Начальник управління Олена Стоянчук