До уваги внутрішньопереміщених осіб

pereselenci150

Починаючи з 1 липня 2016 року виплата пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, довічних грошових стипендій за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, що призначені внутрішньопереміщеним особам, здійснюватиметься через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України».

Зокрема, Кабмін ухвалив рішення, що для ідентифікації одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати їм пенсій, здійснюється емісія (виготовлення) платіжних карток, які одночасно є пенсійними посвідченнями. При цьому якщо особа одержить таке посвідчення, то пенсійне посвідчення загальновстановленого зразка їй не видаватиметься.

Тому внутрішньопереміщеним особам необхідно звернутися до міського управління Пенсійного фонду (Нова Каховка, вул.К.Маркса, 14, каб. №6) з метою складення заяви на виготовлення електронного пенсійного посвідчення. При собі мати паспорт, пенсійне посвідчення, ідентифікаційний номер, довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, фото (6 x 4).

Більш детальна інформація за тел.: 9-09-48, 9-01-28, 5-05-10.