До уваги водіїв! Завчасно готуємось до зими!

auto_winterВідділ безпеки дорожнього  руху УПД  ГУНП  в Херсонській області радить водіям підготуватися до зими. Типові рекомендації для холодної пори року включають в себе зміну гуми на зимову, перевірку роботи гальмівної системи, зовнішніх світлових приладів, склоочисників, систем обігріву та охолодження, й звичайно ж, вимогу безумовного дотримання Правил дорожнього руху.

Відділ безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Херсонській області радить водіям не зволікати з підготовкою транспортних засобів до експлуатації у зимовий період. Подбайте, аби сніг та ожеледиця не застали вас зненацька. Саме в перші дні зими збільшується ризик виникнення аварійних ситуацій та скоєння дорожньо-транспортних пригод.

Звертаємося до водіїв з проханням стежити за повідомленнями синоптиків і заздалегідь враховувати зміни в погоді. Сильні дощі, тумани, сніг та ожеледиця, значно ускладнюють рух автомобілів, тож за незадовільних погодних умов потрібно бути дуже уважними та обережними.

Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, не перевищуйте швидкість, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями.

 

Відділ безпеки дорожнього  руху  УПД  ГУНП  в Херсонській області